RANGKAIAN 30 CAWANGAN KELAB PIDATO PERDANA ANTARABANGSA @ 4 NEGARA

Zon Pusat

KEPENTAS Kuala Lumpur (TTDI)

Jumaat pertama & ketiga
9.00-11.00 malam

Pusat Kreatif Kanak-kanak Tuanku Bainun
48, Jalan Tun Mohd Fuad, Taman Tun Dr. Ismail, 60000 Kuala Lumpur
(Tingkat 1, Studio 5)

KEPENTAS Pusat Bandaraya

Rabu pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Bangunan Getah Asli
148, Jalan Ampang, 50450 Kuala Lumpur
(Tingkat 3, Ridley Resource Centre)

 KEPENTAS Shah Alam

Isnin pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Medina Hall
4-05-02, Blok 4, Presint Alam-i, Persiaran Akuatik, Seksyen 13, 40100 Shah Alam

KEPENTAS Kajang

Khamis pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Kantan Business Centre
7-1, Jalan Bunga Kantan 1, Taman Bunga Kantan, 43000 Kajang

KEPENTAS Putrajaya

Selasa pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Mihrab Hotel
67, Jalan Diplomatik, Presint Diplomatik, 62050 Putrajaya
(Bilik seminar di tingkat 1)

Zon Utara

KEPENTAS Alor Setar

Rabu pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Pusat Kesihatan Al-Munawarah
19, Shahab Perdana, 05350 Alor Setar
(Bilik seminar di tingkat 1)

KEPENTAS Sg. Petani

Selasa pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Bilik Seminar Sutera Mutiara
21B, Jalan Petri, Taman Pekan Baru, 08000 Sg. Petani

 KEPENTAS P. Pinang

Khamis pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Dewan JKKK Taman Tun Sardon
Hilir Pemancar, Taman Tun Sardon, 11700 Gelugor, Pulau Pinang

KEPENTAS Taiping

Isnin pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Reena Learning & Development
32-1, Jalan Medan Perwira, Taman Saujana 2, 34600 Kamunting

KEPENTAS Teluk Intan

Jumaat pertama & ketiga
8.30-10.30 malam

Pusat Latihan Jutawan Dermawan
243-1, Jalan Intan 10, Bandar Baru, 36000 Teluk Intan

Zon Selatan

KEPENTAS Seremban

Isnin kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Rumah WI (Pertubuhan Perkumpulan Perempuan Negeri Sembilan)
39, Taman Murugesu, 70400 Seremban

KEPENTAS Melaka

Selasa kedua & keempat
8.30-10.30 malam

World Youth Hotel
Lebuh Ayer Keroh, Ayer Keroh, 75450 Melaka
(Tingkat 1, Bilik Seminar 2)

 KEPENTAS Batu Pahat

Jumaat kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Biz Hotel Batu Pahat
9, Jalan Maju, Taman Maju, 83000 Batu Pahat
(Tingkat 1, Bilik Alamanda)

KEPENTAS Johor Bahru

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Larkin Indah Hall
2-18, Tingkat 1, Larkin Indah, Jalan Datin Halimah, 80350 Johor Bahru

KEPENTAS Singapura

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

ISGN Ventures
71 Ubi Road 1, #10-47 Oxley Bizhub, Singapore 408732

Zon Timur

KEPENTAS Kota Bharu

Jumaat kedua & keempat
3.30-5.30 petang

Dewan Widuri
PT 727, Tingkat 1, Jalan Sultan Yahya Petra, 15200 Kota Bharu

KEPENTAS K. Terengganu

Khamis kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Institusi Jurutera Malaysia Cawangan K. Terengganu
23-2, KT Business Centre, Padang Hiliran, Jalan Sultan Mohamad, 21100 Kuala Terengganu

 KEPENTAS Kerteh

Rabu kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Maahad Tahfiz Al-Itqan
Lot 319, Kg. Labohan, 24300 Kerteh

KEPENTAS Kuantan

Selasa kedua & keempat
8.30-10.30 malam

NTW Training Centre
B26, Tingkat 1, Lorong IM 2/69, Bandar Indera Mahkota 2, 25200 Kuantan

KEPENTAS Temerloh

Isnin kedua & keempat
8.30-10.30 malam

Pusat Latihan HR
55B, Jalan BDS 1, Bukit Desa Semantan, 28000 Temerloh

Zon Borneo Utara

KEPENTAS Kuching

Isnin pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Perfect Square Event Space
8-1, Lot 12949, Heritage Garden, Jalan Tun Abdul Rahman Yaakub, Petra Jaya, 93050 Kuching

KEPENTAS Miri

Jumaat pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Genesis Coworking Space
Lot 531, Tingkat 2, Pelita Commercial Centre, 98000 Miri

 KEPENTAS Brunei Darussalam

Sabtu pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Ikigai Lounge
Unit 39, Block C, 2nd Floor, Bangunan Gadong Central, Simpang 21, Jalan Gadong, BE4119 Bandar Seri Begawan, Brunei

KEPENTAS K. Kinabalu

Selasa pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Arena Borneo Training Centre
12-1, Lot 49, Blok B, Lorong Plaza Kingfisher 4, Plaza Kingfisher, 88450 Kota Kinabalu

KEPENTAS Tawau

Rabu pertama & ketiga
8.00-10.00 malam

Kolej Vokasional Tawau
Jalan Kuhara, 91021 Tawau
(Bilik Mesyuarat Guru 2)

Zon Indonesia

KEPENTAS Tanjungpinang

Sabtu kedua & keempat
1.30-3.30 sore (WIB)

Halim Hotel (OYO 865)
Jl. DI Panjaitan KM 6, Melayu Kota Piring, Kec. Tanjungpinang Timur, Kota Tanjungpinang
(Lantai 1, Ruangan Gurindam 3)

KEPENTAS Medan

Rabu kedua & keempat
7.30-9.30 malam (WIB)

Cendana Homestay (OYO 1940)
Jl. Williem Iskandar No. 261, Sidorejo Hilir, Kec. Medan Tembung, Kota Medan
(Lantai 1, Success Room @ Restoran)

KEPENTAS Palembang

Selasa kedua & keempat
7.30-9.30 malam (WIB)

My Office Coworking Space
Graha Edukasi, Jl. MP Mangkunegara No. 5, Bukit Sangkal, Kec. Kalidoni, Kota Palembang
(Ruang rapat di lantai 3)

KEPENTAS Jakarta

Rabu kedua & keempat
7.00-9.00 malam (WIB)

Favehotel Melawai
Jl. Melawai IV No. 3, RT.3/RW.1, Melawai, Kec. Kebayoran Baru, Kota Jakarta Selatan
(Lantai 1, Ruangan Camellia)

KEPENTAS Surabaya

Jumat kedua & keempat
7.00-9.00 malam (WIB)

Revio Space
Jl. Kaliwaron No. 58, Mojo, Kec. Gubeng, Kota Surabaya
(Lantai 2, Seminar Room)

Zon Pinggir – akan datang

KEPENTAS Pattani

Hari dan masa

Language Center PSU Pattani
Building No. 4, Prince of Songkla University, Pattani Campus, Rusamilae, Mueang, 94000, Pattani, Thailand